Hotel Rigga

Wybierz język:

PL EN DE


Newsletter

Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby być informowanym o nowościach.

O Naszym Hotelu

Super miejsce, miła obsługa, smaczne jedzenie, czysto i przytulnie, serdecznie polecam byłam z dzieckiem...

czytaj więcej

Rezerwacja

 

 

 

Ważne informacje dotyczące rezerwacji. Prosimy przeczytać uważnie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi. Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00. Gościom wyjeżdżającym później oferujemy możliwość przechowania bagażu oraz skorzystania z ogólnodostępnej toalety.
 

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30%, płatny najpóźniej drugiego dnia roboczego po dokonaniu wstępnej rezerwacji. Przyjmujemy wpłaty zadatku przelewem lub kartą kredytową. W tytule przelewu zadatku prosimy wpisywać NAZWISKO na jakie została dokonana rezerwacja, TERMIN REZERWACJI  oraz NUMER TELEFONU . W przypadku płatności kartą kredytową dane do obciążenia karty oraz dowód osobisty należy przesłać do hotelu faxem wraz z upoważnieniem hotelu do obciążenia karty. Hotel nie przyjmuje rezerwacji potwierdzanych kartą na inne nazwisko, niż te które widnieje na karcie kredytowej.

 

Pozostała część należności za cały pobyt regulowana jest z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. Przyjmujemy płatność gotówką lub kartą. Nie przyjmujemy czeków podróżnych ani bankowych.

 

W PRZYPADKU CHĘCI OTRZYMANIA FAKTURY ZADATKOWEJ, PROSIMY O PODANIE NUMERU NIP W TYTULE PRZELEWU. BRAK TAKIEJ INFORMACJI SPOWODUJE WYSTAWIENIE PARAGONU BEZ NUMERU NIP I UNIEMOŻLIWI OTRZYMANIE FAKTURY VAT.

 

DANE DO PRZELEWU

dotyczy rezerwacji hotelowych i w Willi Łucja:

 

Rezydencja Rigga

ul. Harcerska 7

84-120 Władysławowo

 

Bank Millennium SA

95 1160 2202 0000 0002 2669 4496

dla przelewów zagranicznych
IBAN: PL95 1160 2202 0000 0002 2669 4496

Kod SWIFT: BIGBPLPWXXX

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA:

 

Szanowni Państwo,

 

Wypełniając obowiązek informacyjny, zgodnie z art. 13 ust. 1 I 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy iż:

 

1.   Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Rezydencja Rigga, Robert Rigga z siedzibą we Władysławowie, ul. Harcerska 7.

2.   Pani/ Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania usług świadczonych przez nasz hotel.

3.   Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym firmom.

4.   Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

5.   Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.

6.   Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7.   Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest dobrowolne.

8.   Ma Pani/ Pan prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych lub jego następcy gdy uzna Pani/ Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.