Hotel Rigga

Wybierz język:

PL EN DE

Zapytaj o dostępność

Wybierz obiekt
Imię i nazwisko*
Telefon*
Adres
Email*
Termin*

do

Dostawka
Ilość pokoi*
* pole wymagane

Newsletter

Wpisz poniżej swój adres e-mail, aby być informowanym o nowościach.

O Naszym Hotelu

Po roznych opiniach znajomych "doswiadczonych" przez zakupy grupowe na uslugi hotelowe, z pewna obawa zaryz...

czytaj więcej

Rezerwacje

 

Ważne informacje dotyczące rezerwacji. Prosimy przeczytać uważnie.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi. Doba hotelowa kończy się o godz. 11.00. Gościom wyjeżdżającym później oferujemy możliwość przechowania bagażu oraz skorzystania z ogólnodostępnej toalety.
 

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30%, płatny najpóźniej drugiego dnia roboczego po dokonaniu wstępnej rezerwacji. Przyjmujemy wpłaty zadatku przelewem lub kartą kredytową. W tytule przelewu zadatku prosimy wpisywać NAZWISKO na jakie została dokonana rezerwacja, TERMIN REZERWACJI oraz NUMER TELEFONU. W przypadku płatności kartą kredytową dane do obciążenia karty oraz dowód osobisty należy przesłać do hotelu faxem wraz z upoważnieniem hotelu do obciążenia karty. Hotel nie przyjmuje rezerwacji potwierdzanych kartą na inne nazwisko, niż te które widnieje na karcie kredytowej.

 

Pozostała część należności za cały pobyt regulowana jest z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania. W przypadku skrócenia pobytu, nie zwracamy różnicy wpłaconej kwoty za dni niewykorzystane. Przyjmujemy płatność gotówką lub kartą. Nie przyjmujemy czeków podróżnych ani bankowych.

 

 W PRZYPADKU CHĘCI OTRZYMANIA FAKTURY ZADATKOWEJ, PROSIMY O PODANIE NUMERU NIP W TYTULE PRZELEWU. BRAK TAKIEJ INFORMACJI SPOWODUJE WYSTAWIENIE PARAGONU BEZ NUMERU NIP I UNIEMOŻLIWI OTRZYMANIE FAKTURY VAT.

 

DANE DO PRZELEWU dotyczy rezerwacji hotelowych i w  Willi Łucja:

Rezydencja Rigga

ul. Harcerska 7

84-120 Władysławowo

 

Bank Millennium SA

95 1160 2202 0000 0002 2669 4496

dla przelewów zagranicznych
IBAN: PL95 1160 2202 0000 0002 2669 4496

Kod SWIFT: BIGBPLPWXXX